Koťátkům už bude 6 týdnů a dělají velké pokroky. Jejich "rodnou krabici" jsme dali pryč, takže si konečně našli důstojnější místa k odpočinku. Chůze ani pobíhání jim nedělá žádné větší problémy, takže už jim nemáme šanci nikam utéct. Kromě cucání mlíčka od maminy dostávají kotěcí granulky a občas sondují, co mají v miskách ti velcí. I na záchůdek si umějí dojít. Není to sice se stoprocentní úspěšností, ale je to lepší než jsme čekali. Kocourci se začali projevovat větší bojovností, ale i větší z kočiček se přidává. Je to obrovská zábava je pozorovat. Pěkně jim povyrostli drápky a je to hodně znát, zvláště když se na vás pár koťat zavěsí. Už se umí vyškrábat i k nám na postel, takže nám v ní skončilo jakékoliv soukromí. Kožíšky jim trošku zesvětlávají, obzvlášť u těch tmavších je to vidět, ale na fotkách se to těžko zachycuje. Žádné koťátko nebude celé černé jako jejich maminka, už teď jim vyrůstají stříbrné podrůstky po tatíkovi.

    Je těžké udělat pár fotek, které za něco stojí a vystihnou život těch chlupáčků. Proto jich tu je raději  víc a snad si mezi nimi najdete takové, které se vám zalíbí.

    Nic naplat, naživo jsou prostě lepší. Lépe je vidět jejich kresba a odstín a hlavně i jejich jejich chování a povaha.

    Na dva dny jsme tu měli na návštěvě teďjiž téměř půlroční kotě Jessicy a Frenkiho, sestřičku naší Kitty. Původně to bylo celé černé koťátko, nejmenší z celého vrhu. Teď váží 2,9 kg a v kožíšku má nádherné kouřové znaky. Tak nějak budou vypadat i naše nejtmavší současná koťátka. Líbí se vám?

    Jedno z koťátek, to s tím nahnědlým čumáčkem, bude zase vypadat jako naše Kitty (foto na úvodní stránce). Jen bude samozřejmě větší, je to kocourek. Kitty teď váží asi 3,2 kg, ale Frenki se v jejím věku blížil k 5 kg.